Park Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno

Park Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno znajduje się w odległości 20 kilometrów na wschód od Kielc, w pobliżu miejscowości Święta Katarzyna. Ośrodek zapewnia całoroczną rozrywkę. Na odwiedzających czeka wiele atrakcji: narciarskie trasy zjazdowe, aleja miniatur z najsłynniejszymi budowlami z całego świata, lunapark oraz park linowy.

Wśród miniatur budowli znajdziemy między innymi: plac św. Piotra w Rzymie, Wieżę Eiffla, Krzywą Wieżę w Pizie, Statuę Wolności, Biały Dom, wieże World Trade Center, Operę w Sydney, Piramidę Cheopsa i wiele innych obiektów z różnych części świata. Większość miniatur odwzorowana została w skali 1:25. Park zlokalizowany jest w urokliwym miejscu Gór Świętokrzyskich, u podnóża Łysicy.

Park Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno. Park Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno. Park Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno. Park Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno. Park Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno. Park Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno. Park Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno. Park Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno. Park Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno. Park Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno. Park Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno. Park Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno. Park Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno. Park Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno. Park Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno. Park Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno. Park Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno. Park Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno. Park Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno. Park Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno.

Warto zobaczyć w okolicy:

Dodaj komentarz