ZOO Safari w Borysewie

Zoo w Borysewie powstało w 2008 roku. Wtedy to nieopodal Poddębic w województwie łódzkim na 15 hektarach zamieszkały pierwsze zwierzęta. Trzy lata później obiekt stał się oficjalnie ogrodem zoologicznym o nazwie "ZOO Safari". Obecnie zoo zajmuje teren 26 hektarów. Żyje w nim 600 zwierząt ze wszystkich kontynentów.

Na terenie ogrodu spotkamy zebry, antylopy, tygrysy, lwy, krokodyle i aligatory, żyrafę, rysia, pumy, kangury, lemury, wielbłądy i wiele innych, mniej znanych gatunków zwierząt. Dla dzieci przygotowano specjalną zagrodę, gdzie można pogłaskać i nakarmić m.in. osiołki, kozy i króliki. W części ogrodu powstały wyspy otoczone sztucznym zbiornikiem, po którym pływając rowerem wodnym można oglądać codzienne życie małp i lemurów.

ZOO Safari w Borysewie to miejsce warte odwiedzenia. Szczególnie dzieci będą zadowolone z pobytu w tym miejscu. Czekają na nie atrakcje, które pozwolą spędzić miło cały dzień.

ZOO Safari w Borysewie. ZOO Safari w Borysewie. ZOO Safari w Borysewie. ZOO Safari w Borysewie. ZOO Safari w Borysewie. ZOO Safari w Borysewie. ZOO Safari w Borysewie. ZOO Safari w Borysewie. ZOO Safari w Borysewie. ZOO Safari w Borysewie. ZOO Safari w Borysewie. ZOO Safari w Borysewie. ZOO Safari w Borysewie. ZOO Safari w Borysewie. ZOO Safari w Borysewie. ZOO Safari w Borysewie. ZOO Safari w Borysewie. ZOO Safari w Borysewie. ZOO Safari w Borysewie. ZOO Safari w Borysewie. ZOO Safari w Borysewie. ZOO Safari w Borysewie. ZOO Safari w Borysewie. ZOO Safari w Borysewie. ZOO Safari w Borysewie. ZOO Safari w Borysewie. ZOO Safari w Borysewie. ZOO Safari w Borysewie. ZOO Safari w Borysewie. ZOO Safari w Borysewie. ZOO Safari w Borysewie. ZOO Safari w Borysewie. ZOO Safari w Borysewie. ZOO Safari w Borysewie. ZOO Safari w Borysewie. ZOO Safari w Borysewie. ZOO Safari w Borysewie. ZOO Safari w Borysewie. ZOO Safari w Borysewie.

Warto zobaczyć w okolicy:

Dodaj komentarz